MTV Teadélután - live
2010. március 29.
Az mtv Teadélután mûsorának vendége volt a zenekar, ahol a beszélgetés mellett 2 dalt élõben eljátszottak.
Itthon vagy otthon!, Ördög és angyal
<< vissza a videókhoz