MTV Teadélután - live

2010. március 29.

Az mtv Teadélután mûsorának vendége volt a zenekar, ahol a beszélgetés mellett 2 dalt élõben eljátszottak.

Itthon vagy otthon!, Ördög és angyal

<< vissza a videókhoz