Szombathely

35 éves a LORD - jubileumi koncert

2007. szeptember 29. - elsõ rész

Miért jó, ami nem jó?, Síri csend az éjjel, Tombolhat a szél - Baán Imrével, Érezzél engem! - Keszei Tamással,

Egyedül - Sipõcz Ernõvel, Itthon vagy otthon! - közösen

>> a videó második része >>

<< vissza a videókhoz