Szombathely
35 éves a LORD - jubileumi koncert
2007. szeptember 29. - elsõ rész
Miért jó, ami nem jó?, Síri csend az éjjel, Tombolhat a szél - Baán Imrével, Érezzél engem! - Keszei Tamással,
Egyedül - Sipõcz Ernõvel, Itthon vagy otthon! - közösen
>> a videó második része >>
<< vissza a videókhoz